Katso nyt tapahtuman kuvakooste ja video täältä.
K-Team Päivät 2018 kuvina
27.08.2018
K-ryhmän suurinta ammattitapahtumaa K-Team Päiviä vietettiin Tampereella pyhäinpäivänä 3.11.2018 noin 7 000 K-ryhmäläisen ja yhteistyökumppanin voimin.
27.08.2018
K-ryhmän suurinta ammattitapahtumaa K-Team Päiviä vietettiin Tampereella pyhäinpäivänä 3.11.2018 noin 7 000 K-ryhmäläisen ja yhteistyökumppanin voimin.
K-Market Töölöntorin kassamyyjä Jouni Nieminen on K-Duuni-kilpailun K-ryhmän Vuoden 2025 kaupan työntekijä. Jouni tunnetaan kaupan omana ilon lähettiläänä; hän tervehtii asiakkaita hymyssä suin, useilla kielillä ja on aina aidosti läsnä.
Taivalkosken K-Market Taivaltorin kauppias Niina Aho on K-Duuni-kilpailun K-ryhmän Vuoden 2025 työnantajakauppias. Hänelle tärkeintä johtamisessa ja johtajana olemisessa on olla oma itsensä.
K-ryhmän Vuoden 2025 työnantajakauppias on Niina Aho K-Market Taivaltorilta Taivalkoskelta ja Vuoden 2025 kaupan työntekijä Jouni Nieminen K-Market Töölöntorilta Helsingistä. K-Duuni-kilpailun voittajat julkistettiin K-ryhmän yhteisillä K-Team Päivillä 1.11.2025.